Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty rolników trwają. Będą blokady dróg

Utworzony przez 444, 5 lutego 2015 r. o 09:41
brawo chlopy!!!!do tych żądań dodałbym ,zrównanie dopłat z rolnikami niemieckimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BIEDNI" chłopi wyjeżdżają traktorami za pół miliona pokazać kto ma lepszy, znam ich bo sam mieszkałem na wsi 15 lat i nigdy jakoś biedy nikt na wsi nie cierpiał - są pazerni i cwani jak mało kto. Sawicki powinien wydać nakaz spisywania nr rejestracyjnych z traktorów blokującym drogi i zabrać dopłaty na 5 lat to by skończył protesty w godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BIEDNI" chłopi wyjeżdżają traktorami za pół miliona pokazać kto ma lepszy, znam ich bo sam mieszkałem na wsi 15 lat i nigdy jakoś biedy nikt na wsi nie cierpiał - są pazerni i cwani jak mało kto. Sawicki powinien wydać nakaz spisywania nr rejestracyjnych z traktorów blokującym drogi i zabrać dopłaty na 5 lat to by skończył protesty w godzinę.
O czym ty piszesz !!  komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BIEDNI" chłopi wyjeżdżają traktorami za pół miliona pokazać kto ma lepszy, znam ich bo sam mieszkałem na wsi 15 lat i nigdy jakoś biedy nikt na wsi nie cierpiał - są pazerni i cwani jak mało kto. Sawicki powinien wydać nakaz spisywania nr rejestracyjnych z traktorów blokującym drogi i zabrać dopłaty na 5 lat to by skończył protesty w godzinę.
 
O czym ty piszesz !!  komunistyczna świnio !!!
O przepraszam zawsze głosuję na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"BIEDNI" chłopi wyjeżdżają traktorami za pół miliona pokazać kto ma lepszy, znam ich bo sam mieszkałem na wsi 15 lat i nigdy jakoś biedy nikt na wsi nie cierpiał - są pazerni i cwani jak mało kto. Sawicki powinien wydać nakaz spisywania nr rejestracyjnych z traktorów blokującym drogi i zabrać dopłaty na 5 lat to by skończył protesty w godzinę.
Gdybyś był inteligentny to byś zrozumiał że Unia dała dofinansowanie na te ciągniki, oczywiście wcześniej wykupiła lub przejęła za bezcen POLSKIE fabryki produkujące ciągniki czyli dała kasę na kupno swoich ciągników wyprodukowanych w Niemczech, Holandii, Angli, sama sobie napędziła konionkture, a dopłaty i tak im zwrócimy z nawiązką bo POLSKI rolnik za bezcen sprzedaje im swoje produkty, jak myślisz czemu Unia nie dała kasy na zakup środków transportu typu ciągniki siodłowe tzw tiry? a no bo Polak ma tyrać a oni mają na tym zarabiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten kierowca z filmu poniżej będziesz przejeżdżał również przez nasze tereny. Więcej nam takich trzeba:   https://www.youtube.com/watch?v=FHr97ziHeA0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mają racje, większość ludzi to by tygodnia nie wytrzymała pracując na wsi.  Jeżeli kogoś boli to że rolnik ma traktor wart np 100 tys. to niech sam idzie w pole zapierdzielać i wtedy możemy rozmawiać, ludzie w mieście co miesiąc otrzymują pensje, nie martwią się o pogodę i nie muszą inwestować w gospodarstwo. A dzięki polskim politykom (złodziejom) jest coraz gorzej wyjść chociaż na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten kierowca z filmu poniżej będziesz przejeżdżał również przez nasze tereny. Więcej nam takich trzeba:     Te wiejskie ćwoki napadły na kierowcę, uszkodziły mienie i próbowały dokonać kradzieży. Sławny burak spod Białej który tylko zajechał drogę ciężarówce i groził kierowcy został ukarany, A tu wiejskie warcholstwo próbowało wejść do kabiny, uszkodziło lusterko i otworzyło drzwi naczepy w celu kradzieży. Nie wspominając wtargnięcia pod koła. Bialska Policjo do dzieła, pokażcie, że naprawdę walczycie z bandyctwem na drogach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mają racje, większość ludzi to by tygodnia nie wytrzymała pracując na wsi.  Jeżeli kogoś boli to że rolnik ma traktor wart np 100 tys. to niech sam idzie w pole zapierdzielać i wtedy możemy rozmawiać, ludzie w mieście co miesiąc otrzymują pensje, nie martwią się o pogodę i nie muszą inwestować w gospodarstwo. A dzięki polskim politykom (złodziejom) jest coraz gorzej wyjść chociaż na zero.
  to walcz z tymi politykami a nie napadaj na drogach na przejeżdżających kierowców bandyto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak tak im źle na tej wsi, to niech przyjeżdżają do miasta. Będą mieć lekką pracę, pensję co miesiąc, nie będą się musieli martwić o pogodę i nie będą musieli inwestować w gospodarstwo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak tak im źle na tej wsi, to niech przyjeżdżają do miasta. Będą mieć lekką pracę, pensję co miesiąc, nie będą się musieli martwić o pogodę i nie będą musieli inwestować w gospodarstwo.
  No wiesz, ale w mieście będą musieli zacząć wreszcie płacić podatki i ZUS, jak my wszyscy. No i dopłat i rekompensat już nie będzie. Ciężka sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz, ale w mieście będą musieli zacząć wreszcie płacić podatki i ZUS, jak my wszyscy. No i dopłat i rekompensat już nie będzie. Ciężka sprawa.
Ale jesteś fotogeniczny , już nie wiem czy to dupa twoja czy  to  profil pustej głowy. Niech przyjeżdzają tak , a ty będziesz   liście , szczaw wp*****ać bo tylko na to zasługujesz. Dla was mleko ,mięso to fabryki produkują ?????? Tak wam internet mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie też bym dołoczł do protestu , szkoda tylko że jak zawsze są blokowane drogi a kierowcy co są winni??? urzędy blokować mądrale .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze kierujacemu ta ciezarowka kiedys przed auto wyskoczy dzik lub łos,i zacznie dochodzic odszkodowania, wtedy dopiero zrozumie rolnika ktoremu dziki  zniszczyly uprawe warta kilkadziesiat tys zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę firmę transportową -tracę bo moje auta stoją przed blokadami -może trzeba będzie podać blokujących do sądu za straty w mojej firmie-to nie żart poważnie nad tym się zastanawiam -już kierowcom wydałam polecenie filmowania kto ich nie przepuszcza.Jak rolnik zapłaci w końcu coś z własnej kieszeni to w końcu oduczy się ugrywania swoich spraw na plecach innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten kierowca z filmu poniżej będziesz przejeżdżał również przez nasze tereny. Więcej nam takich trzeba:     Te wiejskie ćwoki napadły na kierowcę, uszkodziły mienie i próbowały dokonać kradzieży. Sławny burak spod Białej który tylko zajechał drogę ciężarówce i groził kierowcy został ukarany, A tu wiejskie warcholstwo próbowało wejść do kabiny, uszkodziło lusterko i otworzyło drzwi naczepy w celu kradzieży. Nie wspominając wtargnięcia pod koła. Bialska Policjo do dzieła, pokażcie, że naprawdę walczycie z bandyctwem na drogach. 
 żartujesz ?A po co lepiej stać za rogiem z fotoradarem i wykonać limit mandatów.Ale z drugiej strony to yu mają przestępców na miejscu .Mogliby pisać po kolei aż zabraknie bloczka.Panowie Policjanci z Bielska do ataku toż to gotowy limit-a może się boicie?/???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę firmę transportową -tracę bo moje auta stoją przed blokadami -może trzeba będzie podać blokujących do sądu za straty w mojej firmie-to nie żart poważnie nad tym się zastanawiam -już kierowcom wydałam polecenie filmowania kto ich nie przepuszcza.Jak rolnik zapłaci w końcu coś z własnej kieszeni to w końcu oduczy się ugrywania swoich spraw na plecach innych
Jakie Qurwa POlecenie ??  o POdwyżkach cioto POmyśl !!!!  bo też i z tobą POjedziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie Qurwa POlecenie ??  o POdwyżkach cioto POmyśl !!!!  bo też i z tobą POjedziemy.
lecz się psycholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rolnicy przegrają to przegra cała polska gospodarka,bo jest to koło zamachowe!Najsmutniejsze jest to,że własnie rolnicy podpierają guo filcowych/PSL/w wyborach ,a Ci ich systematycznie niszczą.Rolnicy muszą zrozumieć,że ich wrogiem nr 1 jest zielona partia PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rolnicy przegrają to przegra cała polska gospodarka,bo jest to koło zamachowe!Najsmutniejsze jest to,że własnie rolnicy podpierają guo filcowych/PSL/w wyborach ,a Ci ich systematycznie niszczą.Rolnicy muszą zrozumieć,że ich wrogiem nr 1 jest zielona partia PSL!
A sprawdź wyniki  wyborów na ścianie  wschodniej  to się przekonasz na kogo  głosowali  rolnicy , a do kogo teraz  mają żale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...